O projektu

Bydlíme pod Krušnými horami. Cestování nás baví. A tak jsme v roce 2004 vymysleli cestovatelský server Krušnohorci. Jednoho neurčitého času nám pochopitelně Krušné hory se svými tipy na výlet začaly být těsné a chtěli jsme se podělit i o další zkušenosti z výletu po ČR i do ciziny. Tak se stalo, že vznikly tyhle stránky. Nejdříve jsme po paměti dali dohromady místa, která nás v minulosti zaujala a teď sepisujeme i naše aktuální výlety. Třeba to někomu pomůže v jeho rozhodování, kam vyrazit na svůj příští výlet.

Pošli tip

Jestli jsme vám kápnul do noty, určitě mi dejte vědět, budu rád, chvála potěší. Pokud víte o něčem, kam musíme vyrazit, co musíme vidět a vlastně nechápete, jak ještě můžeme žít, když jsme nebyli tam a tam, určitě nám pošlete tip. Rádi se necháme inspirovat.

Tátova NEJ

#kamnavylet #tipynavylet #vylet #navylet #kamsdetmi #cosdetmi #vyletysdetmi #sdetmi #prodospelaky #statou #rodina #deti #vikend #skocarkem #sepsem #zazitky #priroda #doprirody #vyletystatou #ven #honemven #navylete #aznahoru #peknaprochazka #prochazka #LetsGuide #fotkyplnekysliku

Kde bereme inspiraci

Ne všechno můžeš vymyslet sám. Někdy někdo napoví, pomůže, někdy něco objevíš na internetu. Tady níže je pár odkazů, kde beru inspiraci, a které by se vám mohli líbit:

Provozovatel webu

Jan Sváda
IČ: 01612387
Zapsaný na Obecním živnostenském úřadě: Magistrát města Teplice, pod číslem: 3657443


nahoru