Kemp Pisak Seline - malý, ale na pláži

Chorvatsko Ubytování a jídlo 07/2021

Kemp Pisak Seline - malý, ale na pláži

Pro nás Chorvatsko začíná průjezdem tunelem Sveti Rok. Kompletně se změní ráz krajiny, ve vzduchu cítit víc vlhko a slano a když se prokličkujete z Velebitu dolů, z dálnice je poprvé vidět moře. První použitelný kemp a pláž, kterou jsme kdy vyzkoušeli je kemp Pisak v Seline.

Uhasíte žízeň po moři, odpočinete si po cestě. Ale ještě to tu ani zdaleka barvou moře neodpovídá tomu, co bychom chtěli vidět (to neznamená, že to je špatné nebo špinavé - vůbec. Ale ta modrozelená blankytná voda to prostě ještě není.)

Tenhle kemp je spíš takový menší, ale má, co od kempu očekáváte. Kempujete hned za pláží, mezi vámi a mořem není žádná silnice, žádné mobilhoumy. Sociálky jsou čisté, teče teplá voda. Vybavení pro karavanisty na místě (elektřina, voda na donos, výlevka). Příjemné ceny, ochotná recepční. Wifi funkční.

Za rohem malé městečko, kde nechybí 3 restaurace (můžeme doporučit tu na pláži), obchůdek, Erste bankomat (výběry pro klienty Spořitelny zdarma), a pár stánků se zeleninou a vybavením na pláž. A samozřejmě zrmzlina.

Obrázky

Poloha na mapě

Tipy na výlet poblíž

Ubytování poblíž

Booking.com

nahoru