Zápisník, který nesmí chybět v žádném batůžku!

Zápisník 07/2024

Zápisník, který nesmí chybět v žádném batůžku!

Třetí vydání našeho zápisníku pro malá i velká dobrodružství pro dobrodruhy všeho věku je na světě. S novým vydáním přináší spoustu novinek!

Na první pohled obyčejný zápisník, může se zdát. Ale nenechte se zmást! Zápisník je skoro kouzelný a může být přesně takový, jaký si ho budete přát mít! Díky speciálním QR kódům si můžete stáhnout dodatečný obsah do zápisníku přesně podle toho, co vás nejvíc baví! Stáhněte si více pracovních listů, více hledaček, pátraček, omalovánek, stránek pro vyplňování výletů... A víte co? S každým ročním obdobím najdete soubory ke stažení jiné!

Zapisujte s dětmi vaše výlety, výpravy, cesty, lepte fotky, vstupenky, malujte obrázky! Když dojde k výletní krizi a dobrodruhy už bolí nožky, motivujte je některou z pátracích výzev! Zápisník malého dobrodruha využijete i při čekání na vlak, při dlouhých cestách autem, nebo při deštivém odpoledni ve stanu, kempu, nebo klidně doma. Najdete v něm hry, lušťovky, spojovačky, omalovánky, zajímavé informace.

A to ještě není všechno! S každým zápisníkem dostanete i set krásných samolepek, kterými můžete své zápisky dozdobit, jak se vám zlíbí. Na samolepkách najdete i dobrodruhovy kamarády z lesa, o kterých najdete uvnitř zápisníku spoustu zajímavých informací!

Co všechno zápisník obsahuje?

 • Výletní deníček - do připravených kolonek zapište své výlety a výpravy a domalujte ty největší zážitky!

 • Výletní inspiraci - nevíte, kam na výlet se vydat? Nechte se inspirovat tipy blogerů - odborníků "na výlet vzatých" na našem webovém výletním rozcestníku! Inspiraci můžete hledat u blogerů, nebo i od kolegů dobrodruhů v naší mapce!

 • Pátračky a pracovní listy na výlety - Už se jim nechce šlapat? Zabavte je odškrtávací pátračkou! Hned bude motivace pokračovat ve výletu větší!

 • Fotovýzvu - a co takhle vyrazit na výlet s foťákem?! Dokážete vyfotit během jednoho výletu všechno, co je v zadání? Nebo si necháte jeden úkol z fotovýzvy na jeden výlet a rázem máte o program na léto postaráno? Fantazii se meze nekladou! Směle do toho, nažhavte fotospoušť a vyleštěte čočku.

 • Hry pro volnou chvíli proti nudě - při čekání, dlouhé chvíli doma nebo na cestách určitě oceníte piškvorky, lodě, hledačky, spojovačky, lušťovky, omalovánky a jiné tipy, jak ukrátit volnou chvíli.

 • Zajímavé informace o lesních zvířátkách - věděli jste, čím se přikrývá veverka v noci a s kým někdy bydlí v noře liška? Vše se dozvíte uvnitř zápisníku a budete si k informacím moct dolepit samolepky jednotlivých zvířátek.

 • Stránku s QR kódy odkazující na další kupu zábavy: bucket listy s inspirací, co s dětmi venku podnikat, pracovní listy a pátrací výzvy pro výpravy ven, i na cesty autem, hry a zábavu pro dlouhou chvíli, další formuláře deníčku pro zaznamenávání výletů, pokud jste v zápisníku už všechny vyplnili, tipy a videonávody, jak si čas venku s dětmi ještě více užít.

 • Volné stránky pro zapisování, zakreslování, lepení, tajné vzkazy...

 • Set tří archů barevných samolepek


 • Každé dobrodružství si zasloužit zaznamenat, aby se vám na něj pak společně hezky vzpomínalo, až přijde deštivý podzim nebo nevlídná zima. Zápisník malého dobrodruha čeká na to, až ho nezapomenutelnými zážitky zaplníte a všechnu tu parádu zaznamenáte!

  Obrázky

  
  nahoru