Vouchery na ubytování do Českého Švýcarska

Českosaské Švýcarsko Zápisník 11/2022

Vouchery na ubytování do Českého Švýcarska

Zástupci Ústeckého kraje a Ministerstva pro místní rozvoj ČR společně s obecně prospěšnou společností České Švýcarsko připravili projekt Pomáhej - České Švýcarsko na podporu turismu po ničivém požáru v červenci 2022. Cílem je návrat turistů do regionu a podpora lokální ekonomiky během mimosezóny. Sleva je stanovena ve výši 300 Kč na osobu a noc a lze ji uplatnit v následujících ubytovacích zařízeních.

Ústecký kraj a MMR na vouchery vyčlenili 10 mil. Kč, kterými budou podporovat návštěvníky a ubytovací zařízení nacházející se na území destinace České Švýcarsko. To je více než 16 tisíc voucherů, které na Vás čekají!

Po dobu podpory bude po národním parku bezplatná doprava a to pro turisty, kteří se v destinaci ubytují na dvě a více nocí. Návštěvníci si stáhnou aplikaci DÚKapka a od ubytovatele obdrží unikátní kód, který jim od listopadu umožní jezdit v rámci dovolené po celém Ústeckém kraji veřejnou dopravou zdarma.

Více info

Postup získání slevového voucheru na ubytování:
1) Vygenerujte si svůj voucher prostřednictvím těchto webových stránek.
2) Voucher s unikátním slevovým kódem Vám bude zaslán na uvedený e-mail.
3) Vyberte si do 72 hod od získání voucheru jedno z ubytovacích zařízení tady na webu, které akceptuje tyto slevové vouchery a zarezervujte si ubytování ve vybraném termínu. Při rezervaci vždy neprodleně nahlaste kód svého voucheru.
4) V případě, že si ubytování nestihnete ve stanoveném čase rezervovat, Váš slevových voucher propadá a musíte si zažádat o nový.
5) V případě, že si ubytování rezervujete ve stanoveném čase, přijde Vám potvrzující e-mail.

Obrázky


nahoru