200 dinosaurů na vás čeká v lese nedaleko německého Budyšína

Německo Zážitky s dětmi 10/2021

200 dinosaurů na vás čeká v lese nedaleko německého Budyšína

Tohle je tip na výlet pro milovníky dinosaurů a všech ještěrů, co kdy po Zemi běhaly. Obrovský areál dinoparku Saurier Park v německé Budyšíně - Kleinwelce.

Tohle není jen tak nějaký dinopark na střeše nákupního střediska. Tohle je obrovský les protkaný cestičkami a modely dinosaurů zasazených do přírody. K tomu všemu audio efekty, aby byl zážitek co nejlepší. Všude nezbytné prolézačky, aby cesta lépe ubíhala a jedna obrovská několikapatrová lanová prolézačka. Přes 200 praještěrů v životní velikosti děti spolehlivě unaví.

Park je otevřen pravidelně od začátku dubna do konce října, denně od 9:00 do 18:00 hodin, v červenci a srpnu do 19:00 hodin.

Více info

Pro usnadnění pohybu přibalte odrážedlo nebo si tu půjčte vozíček.
Web: https://www.saurierpark.de/cs/

Obrázky

Saurierpark (Táta)Saurierpark (Táta)Znáte seriál LOST? (Táta)Vodní hrátky (Táta)
Prolézačky (Táta)200 dinosaurů na vás čeká v lese nedaleko německého Budyšína (Táta)200 dinosaurů na vás čeká v lese nedaleko německého Budyšína (Táta)200 dinosaurů na vás čeká v lese nedaleko německého Budyšína (Táta)
200 dinosaurů na vás čeká v lese nedaleko německého Budyšína (Táta)

Video k tématu 200 dinosaurů na vás čeká v lese nedaleko německého Budyšína

Poloha na mapě

Tipy na výlet poblíž

Bazény Mariba Neustadt

Bazény Mariba Neustadt

Mariba je bazénový komplex stylizovaný do karibské oblasti. V německém městečku Neustadt nabízí na ploše více jak 1300 m2 spoustu vodních radovánek.

Ubytování poblíž

Booking.com

nahoru