Snowtubing na Božím Daru

Krušné hory Outdoor s dětmi 01/2020

Snowtubing na Božím Daru

Jedinečná zábava na Božímu Daru v Krušných horách. Každoročně tu ve skiareálu Novako připravují ledové koryto pro sjezd na nafukovacích duších.

Na kopec vás vytáhne vlek, směrem dolů to jde snadno. Na konci vás zastaví klopená zatáčka. Škoda, že zatáček není cestou víc.

V Božímu Daru se i bezproblémově najíte. Mezi další výletní zimní výletní cíle může patřit nedaleký skiareál Klínovec-Neklid-Fichtelberg. Na vrcholu Klínovce rozhledna. Na běžkaře čekají okruhy směrem na Myslivny (případně jejich část určená zábavě pro děti - Ježíškova cesta).

Parkujte pouze na vyznačených parkovištích před obcí. Ve městečku mohou parkovat pouze domácí a hoteloví hosté. Nemá cenu hledat - hledal jsem za vás - nenajdete.

Více info

Obrázky

Video k tématu Snowtubing na Božím Daru

Poloha na mapě

Tipy na výlet poblíž

Na Ježíškovu cestu nejen o Vánocích

Na Ježíškovu cestu nejen o Vánocích

Ježíškova cesta v okolí Božího Daru vysvětlí dětem, jak to o těch Vánocích chodí. Formou jednotlivých zastavení představí Ježíška a jeho pomocníčky. Na výlet rozhodně nemusíte vyrazit jenom v zimě, okruh je připraven k návštěvě celý rok.

Píšeme vánoční pozdravy s vánočním razítkem

Píšeme vánoční pozdravy s vánočním razítkem

Od roku 1994 funguje na Božím Daru Ježíškova pošta. Do Ježíškovy speciální poštovní schránky může každý dětský i dospělý návštěvník během celého roku vkládat svá přání.

Stezka plná strašidel

Stezka plná strašidel

Nebojte, nepotáhneme vás na noční stezku odvahy. I když malá stezka odvahy to bezesporu bude, ale pro vaše děti.

Park Meandr Ohře

Park Meandr Ohře

Pokud trávíte volný čas, a zejména s dětmi, v Karlových Varech, nesmí vaší návštěvě uniknout park Meandr Ohře. Nenápadný, lehce možná až skrytý park najdete v zákrutě řeky Ohře, pod Tuhnickým jezem na soutoku s Chodovským potokem.

Ubytování poblíž

Booking.com

nahoru