Království sov

Pardubický kraj Zážitky s dětmi pro dospěláky08/2019

Království sov

Království sov a papoušků je vzdělávací centrum působící při chovné stanici dravců a sov. V centru žije na 60 krasavců patnácti druhů sov. Na jednom místě tak najdete téměř ucelenou druhovou pestrost celé Evropy.

Centrum je otevřeno po celý rok i v zimě, jen je potřeba se předem telefonicky domluvit na prohlídce. Nejedná se o zoologickou zahradu nebo zookoutek s cedulkami u klecí, každá prohlídka je spojena s 60-80 minutovým výkladem. Je otevřeno jak pro malé skupinky (rodiny),tak i pro autobusové zájezdy.

Více info

Tel.:+420 728 074 371
Tel.:+420 607 635 782
web: http://www.kralovstvisov.eu

Obrázky

Poloha na mapě

Tipy na výlet poblíž

Dělostřelecká tvrz Hůrka Králíky

Dělostřelecká tvrz Hůrka Králíky

Dělostřelecká tvrz včetně rozlehlého podzemí a zázemí, které můžete navštívit společně s průvodcem. Základní povinnost každého milovníka military a obrany První republiky.

Proč vyrazit na Dolní Moravu

Proč vyrazit na Dolní Moravu

Dolní Morava je zážitkové středisko, kde snadno strávíte letní i zimní dovolenou velmi aktivně, zábavně a v činorodém ruchu :) My tu byli v létě s dětmi na prodloužený víkend a jen tak-tak jsme to tu zvládli prozkoumat.

Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park a Pískový svět

Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park a Pískový svět

Tři vstupenkou propojená dětská zábavní hřiště v rezortu Dolní Morava, u dolní stanice lanovky na Sněžník. Jedno velké vodní hřiště s horami zábavy, jedno sportovní hřiště s horami pohybu a jedno objevitelské hřiště s horami písku.

Stezka v oblacích na Dolní Moravě

Stezka v oblacích na Dolní Moravě

Stezka v oblacích je zážitková vycházková rozhledna nad údolím řeky Moravy. Procházka nad údolní mlhou, doslova mezi oblaky vám způsobí radost. Zašmodrchanou stezku najdete v zážitkové oblasti Dolní Morava.

Ubytování poblíž

Booking.com

nahoru