Bungalows Family Urania Baška Voda

Chorvatsko Ubytování a jídlo 06/2019

Bungalows Family Urania Baška Voda

Tady v tom borovém háječku si připadám jak v kempu na Mácháči. Patrové bungalovy pojmou 4 rodiny. Každý byteček má 2 ložnice, kuchyňský kout, obývák, koupelnu se sprchovým koutem. Klimatizace vychladí celý byteček. Přízemní byty dále nabízí odpočinek na verandě. Ubytování je skromnější, ale má jednu nespornou výhodu.

A tou je perfektní lokalita - resort je 100 m od pláže. Navíc je na konci obce, čili na pláž se sem nikomu z města chodit moc nechce a je tu tedy trošku volněji.

Úklid se v bungalovech provádí denně. Včetně výměny osušek. Wifi si tu nenaladíte, ale některé chatky už ho mají a prý se zasíťovává zbytek. Televize je starší, naladíte šumivou ČT24, takže nejspíš televize zůstane vypnutá a vy budete na pláži.

V dochozí vzdálenosti je pekárna i obchod smíšeným potravinovým zbožím.

Více info

https://www.booking.com/hotel/hr/apartments-urania.cs.html?aid=2277461
Ul. kralja Petra Krešimira IV 9, 21320, Baška Voda, Chorvatsko

Obrázky

Bungalows Urania (Táta)

Poloha na mapě

Tipy na výlet poblíž

Baška Voda

Baška Voda

Općina Baška Voda je jedna zvesniček na dřívější Jadranské magistrále spojující Zadar a Makarskou. Magistrálu nahradila nová dálnica A1, ale na kouzlo Baška Vody našinec (ani Chorvat) nezapomněl.

Jedna z deseti nejkrásnějších pláží světa je chorvatská Punta Rata

Jedna z deseti nejkrásnějších pláží světa je chorvatská Punta Rata

Dnes objevena teda vůbec nejvíc nejkrásnější pláž na Makarské riviéře. Borovicový háj poskytující příjemný stín, oblázková pláž, osvěžující průzračné moře, stinná pobřežní promenáda, gratis sprchy na pláži, restaurační a zmrzlinové zázemí a nakonec i jedno dětské hřiště. No slintali jsme blahem!

Pobřežní procházka do Makarské a zpátky autovláčkem

Pobřežní procházka do Makarské a zpátky autovláčkem

Příbřežní procházka po plážích až do Makarské. Pěšky tam a dětským autovláčkem zpátky. Autem se nám do centra nechtělo zajíždět kvůli parkování a taky jsme chtěli lehnout na méně zaplněné pláže. Délka téhle procházky je zhruba 4km, ale jak rychle jí projdete závisí na vás - kolikrát si zaplavete v moři, jestli budete třeba obvědvat a kolikrát si vystojítefrontu na zmrzlinu. Zvádnete ji v pohodě i s kočárkem.

Kemp Riviera Makarska

Kemp Riviera Makarska

Makarská je středobod Chrovatska. Všichni Češi se tu v létě potkají. Apartmány jsou zaplněné na rok dopředu. Ale je tu taky autokemp. Jak to v něm vypadá? A vyplatí se tu zastavit?

Ubytování poblíž

Booking.com

nahoru