Hotel Rankl v Horské Kvildě

Šumava Ubytování a jídlo s dětmi se psem pro dospěláky05/2019

Hotel Rankl v Horské Kvildě

Velmi pěkný rodinně založený hotel s wellness zázemím jsme objevili na Horské Kvildě. Jeli jsme kolem, zaujalo nás velké dětské hřiště a odbočili na kávičku. Dech nám vzali dřevěná lehátka na sluníčku.

Kávička byla v odpoledním slunci nádherná, děti zlobily na hřišti. Uvnitř velmi příjemně zařízeno. Nakonec objednáváme i večeři a zdržujeme se o moc déle, než bylo původně v plánu. A říkám si, že tip na hotel Rankl si nemůžu nechat pro sebe. Věřím, že tak jak na nás zapůsobily exteriéry a restaurace, tak určitě stejně skvělý bude i zbytek.

Moc fajn

Více info

https://www.booking.com/hotel/cz/rankl.cs.html?aid=2277461
Adresa: HORSKÁ KVILDA 18, 384 93 KVILDA
TELEFON: +420 388 435 044
E-MAIL: RECEPCE@HOTELRANKL.CZ

Obrázky

Rankl (Táta)Rankl (Táta)Rankl (Táta)

Poloha na mapě

Tipy na výlet poblíž

Jezerní slať

Jezerní slať

Jezerní slať je další oblíbené rašelinistě k návštěvě. Odbočku k němu najdete na cyklostezce spojující Kvildu a Horskou Kvildu. Obě obce taktéž spojuje horská silnička, pro automobilisty je vyznačeno několik parkovacích míst.

Rysí a jelení stezka

Rysí a jelení stezka

Rysí a jelení stezku a výběhy najdete poblíž sebe v oblasti kolem návštěvnického centra u Kvildy. Rysi jsou poměrně plaší, takže dětem je radši neslibujte, my jsme neměli štěstí ani na jeleny. No ale tak les je zajímavě celozelený, díky poměrně silným porostům lišejníků na kmenech stromů.

Hotel Mádr na Modravě - rodinná pohostinnost v srdci Šumavy

Hotel Mádr na Modravě - rodinná pohostinnost v srdci Šumavy

Stylově zařízený hotel v srdci Šumavy, kde se cítí dobře jak rodiny s dětmi, tak aktivní sportovci. Součástí hotelu je restaurace U všech kukaček s dětským hracím koutkem, sauna s relaxační místností a Wi-Fi zdarma v celém hotelu. Letní terasa a zahrádka s obsluhou hned vedle Filipohuťského potoka. Samozřejmostí je úschovna lyží a kol.

Vlčí stezka Srní

Vlčí stezka Srní

Další jedna stezka věnovaná šumavskému zvířeti. Vlčí stezku najdete kousek od srní, a když budete dostatečně tiší a trpěliví, vlka uričtě uvidíte i na vlastní oči. Unikátní je dřevěná lávka nad vlčím výběhem, odkud můžete vlky bezpečně pozorovat v jejich výběhu.

Ubytování poblíž

Booking.com

nahoru