Aquacentrum Teplice

Ústecký kraj Indoor s dětmi pro dospěláky05/2019

Aquacentrum Teplice

Menší, ale příjemné městské Aquacentrum. Zaměřené především na malé děti a děti. Plavecká část Aquacentra se nově skládá z atrakcí Dětského světa, 25 m plaveckého bazénu a sauny. Bazény jsou plněny ochlazovanou termální vodou. Nadále v areálu funguje zdejší restaurace, fitness, squash, solarium a v letních měsících i venkovní slunění a minigolf. Aktuální obsazenost si on-line můžete prověřit na webových stránkách Aquacentra.

Dětský svět má teplotu vody 33 stupňů, mezi nejlákavější atrakce patří 61 m dlouhý tobogán, divoká řeka, široká skluzavka, houpací jeskyně, lezecká síť, nechybí lezecká síť, masážní lavice a trysky, chrliče vody a brouzdálko se skluzavkou pro nejmenší návštěvníky.

Plavecký bazén se skládá ze 4 drah. Sauny jsou v Aqucentru dvě. Jedna klasická finská pro dospěláky, druhá pro děti. Navíc je tu ještě infrakabina. Zároveň se zde máte možnost občerstvit v mokrém baru.

Více info

Provozní doba:
PO 13.oo-21.oo
ÚT - NE 9.oo - 21.oo
ČT - ranní plavání 6.oo - 8.oo

Aloise Jiráska 3149
415 01 TEPLICE
Tel.: (+420) 417 577 164
E-mail: aquacentrum@razdva.cz
Web: http://www.aquacentrum-teplice.cz

Obrázky

Poloha na mapě

Tipy na výlet poblíž

Pohádkový les v Teplicích

Pohádkový les v Teplicích

Na Kmochově cestě v Janáčkových sadech v Teplicích najdete 11 pohádkových vyřezávaných dřevěných postaviček. V blízkosti těchto postaviček jsou umístěny cedulky s jednoduchými hádankami pro děti.

Turistický vláček Humboldt

Turistický vláček Humboldt

Teplice už také mají svůj výletní vláček. V turistické sezóně vozí po městě lázeňské hosty, děti i dospělé. Jeho trasy vedou po historickém centru města i jeho lázeňských parcích. Od Zámeckého náměstí po Šanovský park a dominantu nad městem, horu Doubravka s hradem.

Cirkus Park v Teplicích

Cirkus Park v Teplicích

Největší vnitřní dětské hřiště otevřelo v teplické Olympii. Spousta zábavy pod střechou!

Na špacír z Komárky na Cínovec

Na špacír z Komárky na Cínovec

Komáří vížka je jeden z nejrozpoznatelnějších vrcholů východní části Krušných hor. Na vrcholu stojí horský hotel, dojet můžete na velkokapacitní parkoviště těsně pod vrcholem. Případně vás sem vyveze (trošku archaická, ale stále super funkční) lanovka z Krupky.

Ubytování poblíž

Booking.com

nahoru