Hotel Kotva Slunečné pobřeží

Evropa Ubytování a jídlo s dětmi 03/2018

Hotel Kotva Slunečné pobřeží

V tomhle hotelu jsme strávili 14 dní v létě. Je to teda megahotel, což s sebou přináší výhody a taky trošku masu lidí.

Pokoje v zásadě moderní, čisté, prostorné. Obývák s přistýlkou pro děti, ložnice, koupelna. Všude klimatizace a přístup na balkon, temné závěsy. Výhled buď na bazény nebo na ulici. Postele v pořádku.

Venkovní vybavení: klasický plavecký hotelový bazén, cachtací bazén pro děti a pak menší akvapark (pro hotelové hosty samozřejmě zdarma). Trošku chladnější voda, ale dá se. Vhodné i pro malé děti. Lehátka a bar pro dospěláky.

Stravování v jídelně pro asi 300 lidí, rozdělené do několika místností a sekcí. Jídlo formou bufetu, nějaké polévky, maso na grilu, nebo omáčka, rýže, hranolky, těstoviny, ovoce, zelenina. Je to tu buď bez stravy nebo all inclusive.

Obrázky

Hotel Kotva Slunečné pobřeží (Táta)Hotel Kotva Slunečné pobřeží (Honza)Hotel Kotva Slunečné pobřeží (Honza)Hotel Kotva Slunečné pobřeží (Honza)
Hotel Kotva Slunečné pobřeží (Honza)Hotel Kotva Slunečné pobřeží (Honza)

Poloha na mapě

Tipy na výlet poblíž

Slunečné pobřeží

Slunečné pobřeží

Slunečné pobřeží je vyhlášená bulharská lokalita u Černého moře. Prochází významnou výstavbou společně s tím, jak zde roste turistický ruch. Moře jen s malými vlnami, písečná pláž, pozvolný vstup do moře, cenově stále velmi dostupné. Sluníčko od rána do večera.

Námořnické dětské hřiště v Nesebaru

Námořnické dětské hřiště v Nesebaru

Pokud pojedete na klasickou dovolenou do Bulharska a pojedete se podívat na Slunečné pobřeží a historické město Nesebar, špunty můžete zabavit na pěkném dětském hřišti.

Ubytování poblíž

Booking.com

nahoru