Pekelné doly - motorkářský drive-in bar

Liberecký kraj Outdoor pro dospěláky07/2018

Pekelné doly - motorkářský drive-in bar

Vhodné pro motorkáře. Zajímavě využité bývalé doly na pískovec. Vykutaná dolní část skály aktuálně slouží jako motorkářský drive-in bar.

Na shlédnutí zajímavý prostory, v parném létě ideální chladnička. Pokud máte jet kolem, tak se stavte. Pro motorkáře povinný cíl výletu. Pro ostatní to asi není.

Ve skalních prostorech je stabilních 12 stupňů, můžete si tu dát kávu, štrůdl, limču a palačinku. Posedět můžete i venku (škoda těch plastových židlí). Pokud máte motorku, můžete vjet až do vnitřních prostor a vlastně až na bar. My jsme na motorkáře štěstí neměli, tak si to projela ns svojí motorce i naše dračice. Jinak se tu prý dá i přespat.

Kromě jiného tu ještě mají rekvizity ze zde natáčené pohádky S čerty nejsou žerty. A tak se můžete nechat zvážit na váze po Dorotě Máchalové. Však víte.

Koncept je zajímavý, ale ještě by chtěl trošku dotáhnout.

Více info

Obrázky

Pekelné doly - motorkářský drive-in bar (Honza)Pekelné doly - motorkářský drive-in bar (Honza)Pekelné doly - motorkářský drive-in bar (Honza)

Poloha na mapě

Tipy na výlet poblíž

Sklářská krčma A je to

Sklářská krčma A je to

V Lindavě na Českolipsku sídlí sklárnička A je to. Nabízejí exkurzi do provozu a mají tu moc pěknou krčmu. Můžete si vyzkoušet i sklářské práce. A děti se tu taky nudit nebudou.

Modlivý důl

Modlivý důl

Modlivý důl je hluboké zalesněné údolí a zároveň zajímavé místo, které hrálo roli v duchovních dějinách zdejšího kraje. Nachází se v krásném prostředí v lesích za skalním masivem ve Svojkově pod Slavíčkem.

Sloupský vyhlídkový okruh

Sloupský vyhlídkový okruh

Sloupský vyhlídkový okruh je mírně náročný okruh po skalách v okolí vesničky Sloup v Čechách. Navštívíte díky němu ty zásadní skalní vyhlídky a rozhlednu, s mírnou odbočkou z něj i hrad nebo jeskyni.

Radvanecký rybník

Radvanecký rybník

Radvanecký rybník je přírodní koupaliště na okraji obce Sloup v Čechách. Vyniká písčitou pláží a pozvolným písčitým vstupe do sluncem prohřáté vody.

Ubytování poblíž

Booking.com

nahoru