Farma Blaník

Středočeský kraj Ubytování a jídlo s dětmi s kočárkem 04/2018

Farma Blaník

Farma a zábavný park pro děti se spoustou atrakcí a zvířátek 65 kilometrů jižně od Prahy. Děti se vyblázní a vy si odpočinete. A když budou zlobit, vyjede na ně ukryté české vojsko v čele se svatým Václavem.

Romantické ubytování na českém venkově - od luxusních apartmá, přes dvoulůžkové pokoje s přistýlkou až po ekonomické pokojíky v podkroví. Venkovní bazén a dětské koutky, výborné tradiční jídlo v restauraci U Mančalů, na kryté terase, anebo v zahradní restauraci U koní ve Farma-parku.

Rodiny s dětmi zde najdou ideální prostředí a mnoho zážitků. Kromě vybaveného penzionu je součástí areálu ještě Podblanický ráj dětí a zábavy s mnoha zvířaty a dětskými atrakcemi (les nočních skřítků, dřevěný keltský hrad, blanická rozhlednička se skluzavkou, trať šlapacích traktůrků, dětské hřiště,..). Pokud zde bydlíte, máte vstup do dětského ráje zdarma.

Na webu inzerují pravidelné akce jako svatba oslů, lampionové průvody za hejkaly, návštěvy blanického rytíře, zážitkové pobyty se zvířátky a další.

Více info

Farma Blaník, Ostrov 1,
257 06 Louňovice pod Blaníkem
http://www.farmablanik.cz
E-mail: farma@farmablanik.cz

Obrázky

Farma Blaník (Honza)

Poloha na mapě

Tipy na výlet poblíž

Farmapark Soběhrdy - jedinečný zážitek pro milovníky zvířat

Farmapark Soběhrdy - jedinečný zážitek pro milovníky zvířat

Unikátní místo pro rodiny s dětmi, kde poznáte zvířata z celého světa a můžete strávit celý den v dokonalém souladu s přírodou. Areál leží v malebném údolí, kde je čerstvý vzduch a budete si zde připadat jako byste se ocitli v pravé podhorské přírodě.

Kryštof kemp 2018

Kryštof kemp 2018

Kryštof kemp je takový open air festiválek pro rodiny s dětmi, který pořádá pro své fanoušky kapela Kryštof. Sympatické na něm mimojiné je to, že se setkáváte s protagonisty festivalu v táborovém městečku, hospůdce, při ranní rozcvičce, u táboráků a jinde. Zároveň je produkce ukončena v rozumnou hodinu, takže děcka nic neruší při spánku. Prostě zážitek...

Vodní dům Hulice - vše o vodě pod jednou střechou

Vodní dům Hulice - vše o vodě pod jednou střechou

Vodní dům je návštěvnické středisko evropsky významné lokality Želivka. Najdete v něm moderní expozici, která atraktivní formou seznámí vás i vaše děti s dvěma tvářemi vody. Představí vám vodu jako životní prostředí vodních rostlin a živočichů i jako nezbytnou podmínku našeho života. Expozice v atriu Vodního domu osloví hravou stránku vaší osobnosti. Umělé vodní toky, symbolizující řeku od pramene k ústí, můžete ovládat pomocí čerpadel, pump, vodních mlýnků, hrází a rozvodníků.

Ubytování poblíž

Booking.com

nahoru