Bazény Mariba Neustadt

Českosaské Švýcarsko Indoor s dětmi 04/2018

Bazény Mariba Neustadt

Mariba je bazénový komplex stylizovaný do karibské oblasti. V německém městečku Neustadt nabízí na ploše více jak 1300 m2 spoustu vodních radovánek.

V areálu najdete plavecký bazén, zážitkové bazény s tobogánem, dětské brouzdálko, saunový svět, wellness spa, vířivky nebo i fitness stroje.

Teplota vody se pohybuje od 27 stupňů v plavecké části do 35 stupňů ve vířivkách. A to už se opravdu ohřejete.

Více info

Adresa:
Mariba Freizeitwelt Neustadt GmbH
Götzingerstraße 12
D-01844 Neustadt/Sachsen
http://www.mariba.eu

Obrázky

Poloha na mapě

Tipy na výlet poblíž

Kuhstall

Kuhstall

Dnes výlet do Saského Švýcarska. Taky tu mají pěknou ďuznu ve skále, s výhledem a uzounkejma (ale o to delšíma) schůdkama ve skalní průrvě. Cesta z údolí je téměř vražedná, děti žadonily, ať je cestou zakopeme, ale nakonec fajn výlet. Trošku to zachránila tramvaj, která nás zavezla na start. V Bad Schandau zkrátilo čekání na spoj dětské hřiště a káva, při cestě zpět minivodopád a zmrzlina.

Tramvají po Saském Švýcarsku

Tramvají po Saském Švýcarsku

Roztodivné skalní útvary, vodopády, originální skalní brána i krásné rozhledy na stolové hory. To vše vás čeká, pokud se vydáte do Národního parku Saské Švýcarsko. Během výletu se navíc projedete po unikátní historické tramvajové trati. Kuriózní dráha vozí návštěvníky ze saského městečka Bad Schandau.

Křinická cyklostezka aneb divočinou Českosaského Švýcarska

Křinická cyklostezka aneb divočinou Českosaského Švýcarska

Stezka začíná u pramenů řeky Křinice a vede dvěma národními parky – Českým i Saským Švýcarskem. Během cesty na ní mohou cyklisté vidět jak přírodní krásy, tak i podstávkové domy nebo tramvaje ve skalách. Stezka končí při soutoku Křinice s Labem v saském Bad Schandau.

Termální lázně Toskana Bad Schandau

Termální lázně Toskana Bad Schandau

Termální lázně Toskana otvírají své brány a umožní Vám ponořit se do jiného světa, do světa světla, vody a zvuků. Díky celistvé koncepci terapie je dosaženo harmonizace těla a ducha právě díky propojení těchto tří prvků.

Ubytování poblíž

Booking.com

nahoru